Naše služby

Naši klienti mají k dispozici služby, které nejsou standardní u realitních zprostředkovatelů, ale velmi zvyšují efektivitu a zkracují celý proces prodeje nemovitosti. S klientem se dohodneme, které nástroje použijeme a obsah této dohody je náš závazek ve smlouvě o vzájemné spolupráci. Zajistíme vám kompletní servis při prodeji či nákupu nemovitosti.

Všechny uvedené služby jsou zahrnuty v ceně našich služeb

Příprava nemovitosti k prodeji

Při prodeji každé nemovitosti je nutné nejprve zkontrolovat její technický a právní stav.

Zjistit více

Nastavení tržní ceny

Základem úspěšného prodeje je správné nastavení tržní ceny, což považujeme za nejdůležitější v celém procesu prodeje.

Zjistit více

Home staging

Jedná se o přípravu nemovitosti k prodeji nebo k pronájmu, správného uspořádání nábytku, úklidu, sladění jednotlivých doplňků, osvětlení vnitřních prostor a odstranění všech negativních prvků.

Zjistit více

Fotoprezentace

Kvalitní foto prezentace je prvním setkáním potencionálních klientů s nemovitostí. Je-li dobře profesionálně nafocena, vyvolává pozitivní ohlasy a vzbudí zájem kupujících.

Zjistit více

Fotografování z dronu

Fotografie z ptačí perspektivy pro ucelení pohledu zájemce na nemovitost. Tvar pozemku, rozložení zahrady, umístění domu a příslušenství, další možnost přístaveb na pozemku.

Zjistit více

Video prohlídky

Video prohlídky patří k moderním, dnes již standardním způsobům prezentace. Zvyšují atraktivitu prodeje a také jejich sledovanost.

Zjistit více

3D virtuální prohlídky

Tato moderní novinka umožňuje virtuální 3D prohlídky nové generace. Zájemci si mohou prohlédnout nemovitost přímo z pohodlí domova či kanceláře.

Zjistit více

Marketing

Podstatným krokem při prodeji nemovitosti je precizní marketing, který rozhoduje o rychlosti prodeje.

Zjistit více

Právní servis

Ve spolupráci s prověřenou advokátní kanceláří zajistím ompletní smluvní dokumentaci, úschovu peněz a dohled nad převodem nemovitosti.

Zjistit více

Předání nemovitosti

Po převodu vlastnického práva na kupujícího bude prodej ukončen řádným předáním nemovitosti, včetně sepsání předávacího protokolu.

Zjistit více

Chcete prodat nemovitost?

Máte li zájem o nezávazné informace prodeje nebo pronájmu nemovitosti můžeme se setkat kdekoliv, přizpůsobíme se času i místu. Vyplňte následující formulář, nebo zavolejte na číslo 602 541 954 a dohodneme si termín.

Kontaktujte nás