Co o nás říkají klienti

Prodej bytu 1+1 v ulici U Divadla - Teplice

Jsem bývalý majitel bytu 1+1 v Teplicích u Divadla.. Vzhledem k tomu, že trvale žiju v Německu, jsem se rozhodl tento byt prodat. Na doporučení mojí známé jsem se obrátil na pana Kunce. Od první schůzky jsem se nemusel o nic starat. Pan Kunc vyřídil vše bez mého přičinění, rychle, profesionálně k mé naprosté spokojenosti. Na základě mých zkušeností mohu jeho služby vřele doporučit.

Dr. Erich Rodek

Prodej bytu 2+1 v ulici Potěminova - Teplice

Původně jsem nechtěl prodávat můj byt přes realitní zprostředkovatele z důvodů nedůvěry, ale postupem času jsem zjistil, že to pro mě bude nejlepší řešení. Po několika nezdařených pokusech jsem se obrátil na pana Kunce. Díky jeho práci jsem byt prodal ve velmi krátké době a za dobrou cenu. Byl jsem velmi spokojen.

Jan Šrýtr

Prodej rodinného domu v ulici Topolová - Teplice

Chtěla bych poděkovat panu Kuncovi za prodej mého domu. Nemusela jsem se o nic starat, jeho služby mohu všem zájemcům o prodej nemovitosti doporučit.

Ilona Polánská

Prodej bytového domu s obchodem v ul. Jiřího z Poděbrad - Děčín

Při prodeji tohoto domu v insolvenčním řízení jsem využila služeb pana Kunce, s kterým jsem již dříve spolupracovala jako s dražebníkem, a vždy jsem byla s jeho službami spokojena. V současné době s ním spolupracuji při přímém prodeji nemovitostí v insolvenčním řízení. I v tomto případě odvedl velmi dobrou profesionální práci a v krátké době sehnal kupce, který nabídl maximální cenu. Pracuje vždy rychle, profesionálně a má moji plnou důvěru.

Ing. Iveta Hriníková – insolvenční správce

Prodej bytu 2+1 v ulici Přítkovská - Teplice

Chtěla bych poděkovat panu Janu Kuncovi za jeho profesionální práci. Potřebovala jsem rychle prodat byt, vše proběhlo naprosto precizně, nakonec jsem prodala ještě za víc. Spolehlivý, vstřícný a velmi schopný profesionál. Mohu vřele doporučit.

Jarmila Siřištová

Prodej bytu 3+1 v ulici Jana Koziny - Teplice

Chtěli bychom poděkovat panu Janu Kuncovi za prodej našeho bytu, byli jsme velmi spokojeni!

Jana a Pavel Vondrovi

Prodej chaty v obci Županovice

Spolupráci s panem Kuncem hodnotím na výbornou a jeho služby mohu vřele doporučit. Byl jsem spokojený s rychlostí i jednoduchostí celého procesu a velmi si vážím lidského přístupu, který v dnešním realitním světě vůbec není standard.

Jan Vaněk

Prodej komerční nemovitosti v obci Střelná u Košťan

Pan Ing. Jan Kunc zprostředkoval rychlý a bezproblémový prodej naší nemovitosti v obci Střelná u Košťan. Jeho nadstandartní služby mohu všem zájemcům o prodej nemovitosti vřele doporučit.

Ing. Marcela Šubertová

Prodej rodinného domu v obci Chotěboř

Při prodeji této nemovitosti, která byla v majetku naší společnosti jsme využili služeb Ing. Jana Kunce, jednatele společnosti Bohemia Estate Agency s.r.o. S jeho prací jsme byli velmi spokojeni, a jeho služby můžeme všem zájemcům o prodej nebo pronájem nemovitostí doporučit.

Ing. Josef Šubert

Prodej bytu 1+1 v Příbrami

Rychlý, profesionální servis při prodeji mého bytu, včetně kompletního právního servisu. Mohu jen doporučit !!

Erna Uhrová

Prodej bytu 2+1 v Teplicích

Chtěli bychom poděkovat za bezproblémové zprostředkování prodeje naší nemovitosti. Oceňujeme profesionální i lidský přístup p. ing. Kunce. Již dříve jsme využili služby této realitní společnosti a byli jsme taktéž spokojeni. Děkujeme a vřele tuto společnost doporučujeme !!

Ladislava Legezová

Prodej bytu 2+kk v Teplicích

Byla jsem velmi spokojena s rychlým a profesionálním prodejem mého bytu včetně kompletních právních služeb. Mohu jen doporučit !

Milena Koelewijn