Máte o tuto nemovitost zájem?

Neváhejte nás kontaktovat.
Kontaktujte nás

Pronájem exkluzivních kancelářských a obchodních ploch v centru Ústí nad Labem

1990 m2/rok + služby

Pronájem exkluzivních kancelářských a obchodních prostor v nejžádanější lokalitě v Ústí nad Labem, na Mírovém náměstí , v budově PB-centrum, ve 3NP. PB centrum má ideální polohu v centru města, v dosahu jsou MHD, všechy vlakové a autobusové spoje, OC Fórum a mnoho důležitých institucí.
Kancelářské prostory jsou bez vybavení a je možné je dispozičně upravit dle potřeb nájemníka. Dá se vytvořit open space prostor nebo prostor rozdělit na samostatné uzavřené kanceláře, v případě zájmu je v budově možné pronajmout i obchodní plochy. Prostory jsou klimatizované/půdorys-červený obrys/ a neklimatizované / půdorys -zelený obrys/.
Poskytované služby:
teplo, elektřina, vodné a stočné, elektronické zabezpečení kanceláří a obchodních postor, profesionální ostraha, úklid a třídění odpadu , technická údržba, možnost neomezeného přístupu 24 hod., ( Více na www.PB-centrum.cz).

Další možnosti služeb:
po dohodě parkování v podzemních garážích (2000 Kč + 21% DPH/měsíc), využití internetu, zřízení pevné linky, poskytnutí IP adresy, zřízení virtuálního sídla, možnost využití zasedací a školící místnosti s veškerým technickým vybavením.
Všechny služby jsou poskytované za poplatek v aktuálním období.
Současná nájemní je cena: 1 990 Kč za m2/rok + platba za poskytované služby :

DPH sazba: 10% – voda + teplo
21% – ostatní služby