Máte o tuto nemovitost zájem?

Neváhejte nás kontaktovat.
Kontaktujte nás

Prodej bytu 2+1 v Břeclavi

Lokalita: Tylova Poštorná-Břeclav
Dispozice: 2+1
Cena: 1 950 000 Kč
1 950 000 Kč

Prodej bytové jednotky 2+1 o velikosti 54 m2 v osobním vlastnictví , situované ve 3NP v ulici Tylova v  k.ú. Poštorná-Břeclav. Byt má zděné jádro, plastová okna s dvojsklem a žaluziemi. Kuchyňské vybavení tvoří el. sporák a kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. Koupelna je ve standartním výbavení – vana a umyvadlo, wc je samostatné s klasickou toaletou. Osvětlení bytu je bodovými svítidly. Podlahové krytiny v celém bytě tvoří keramické dlažby. Byt je vybaven anténními a síťovými rozvody, voda je přivedena z obecního vodovodu. Byt je po částečné rekonstrukci a je v dobrém stavu.

Bytový dům je napojen na veřejnou kanalizaci, není zaveden zemní plyn, vytápění je řešeno elektrickými přímotopy, ohřev vody bojlerem, je  zděný, má 4 nadzemní podlaží, omítky jsou břízolitové  bez vnějšího zateplení.

Jedná se o klidnou lokalitu, v okolí domu je velmi dobrá občanská vybavenost, obchodní střediska, specializované obchody, kompletní soustava základních, středních i vysokých škol, kulturní a sportovní zařízení.  Zastávka MHD a dálkových spojů je v docházkové vzdálenosti, parkovací možnosti přímo u domu.

Byt je volný k okamžitému nastěhování !

Jedná se o prodej v rámci insolvenčního řízení – nejnižší nabídková cena je 1 950 000 Kč.