Máte o tuto nemovitost zájem?

Neváhejte nás kontaktovat.
Kontaktujte nás

Prodej bytu 1+1 v Příbrami

2 350 000 Kč

Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví o velikosti 46 m2 v oblíbené lokalitě v ulici Čechovská č.p. 68 v Příbrami. Byt se nachází v 5. patře panelového domu, je v původním, velmi dobrém stavu, má plastová okna, vestavěnou skříň, spíž a je prakticky uzpůsoben k pohodlnému bydlení s dostatkem prostoru pro soukromí /součástí prezentace je 3D půdorys bytu s výměrou/. K bytu patří sklep o velikosti 3.5 m2, společná místnost pro úschovu kol a kočárků a sušárna se žehlírnou. Má nízké provozní náklady a je volný k okamžitému nastěhování.

Panelový dům je v dobrém, udržovaném stavu, jsou zde 2 výtahy /nákladní a menší osobní/. Společenství vlastníků dbá na klid a pořádek. Před vchodem do budovy je zařízení umožňující vstup vozíkářů, který projde v roce 2023 celkovou rekonstrukcí, plánované je také rozšíření parkovacích míst.

V okolí domu je velmi dobrá občanská vybavenost, nákupní středisko, obchody, restaurace, škola, školka, zdravotní středisko, lékárna, pošta a před domem dětské hřiště. Autobusová a vlaková zastávka je vzdálena 300 m. Vzhledem k tomu, že je zde ideální spojení do Prahy a Plzně je byt také vhodný i jako investice.